Agent Provocateur

Agent Provocateur logo

Založeno: 1994

Země: Velká Británie

Zakladatel: Serena Rees, Joseph Corré

Tagy: , , , , ,

Značka Agent Provocateur pochází z Velké Británie a její vznik datujeme rokem 1994 dvojicí skládající se ze Sereny Rees a Josepha Corré. Dnes již bývalí manželé, svého času milenci, kteří zastávají názor, že móda musí určitým způsobem provokovat a vyvolávat emoce. Vlastně se nemůžeme tomuto názoru divit, jelikož Corrého matkou je známá výstřední módní návrhářka Vivienne Westwood.
Serena Rees už byla unavená z pohledu na ženy oblečené do jednotvárného a nudného prádla, a tak přišla s nápadem otevřít si vlastní ochod. Pro manžele bylo velmi obtížné najít něco odlišného a vlastně něco co by se jim vůbec líbilo, a tak odstartovali vlastní řadu spodního prádla.

Agent Provocateur nám přináší svým prádlem luxus a originalitu okořeněnou skrytými touhami, vášněmi a nepostradatelnou provokací. Dnes můžeme po celém světě nalézt pobočky od Londýna, přes Paříž, New York, Las Vegas až po Hong Kong. První prodejna však byla otevřena v Londýnské ulici Broadwick ve čtvrti Soho.

Bohatý sortiment je prezentován s notnou dávkou kontroverze a velice často jsou do dění kolem značky zapojované i známé celebrity. Například v nejslavnější reklamě z roku 2001 můžeme vidět minimálně oblečenou Kylie Minogue dovádějící na umělém býkovi a následně předstírající orgasmus. Mezi další celebrity, které můžeme vidět v rozruch budících reklamách, jsou například Paris Hilton, Carmen Electra nebo Christina Aguilera.

Cílem značky Agent Provocateur je mimo jiné prohloubit radosti života a odemknout naše nejniternější touhy. Protože každá žena se může díky prádlu cítit sexy ať už má na sobě cokoli.
Kromě stálé kolekce prádla nazvanou The Classics představující nejprodávanější kousky můžeme pozorovat také občasné nové kolekce. Například v jedné z kolekcí nazvanou The Starlette se můžeme kochat jak romantickým prádlem s květy v krajkovém provedení, tak i dráždivým body zakrývající pouze bradavky a intimní partie se spoustou pásků a řetízků po celém těle.

V nabídce nalezneme ale i spoustu doplňků. Od bot přes nálepky na bradavky až po bičíky. Pokud si myslíte, že jsme s výčtem nabízeného zboží u konce, pak se pletete. Agent Provocateur provokuje také na plážích a dokonce i při spánku. A to v podobě nočních košilek, pyžámek a skvostných župánků. A pokud by Vám to stále nestačilo, od roku 2000 si pak můžete vybrat ze široké řady parfémů, tělových mlék a sprchových gelů.

Agent Provocateur věří, že vášeň a intimitu je třeba hýčkat.

Článek vytvořila: Lucie Kramperová. Zdroj obrázků: Google.com, Agent Provocateur official page

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!