Disaster Designs

Založeno: 1989

Země: Velká Británie

Zakladatel:

Pokud si oblíbíte doplňky a dárkové zboží od společnosti DISASTER DESIGNS, stane se tato značka i vaším životním stylem. Její osobitý a originální design ve vás zanechá kus sebe.

V roce 1989 byla značka založena především se zaměřením na oblečení a dárkové zboží z Indonésie. Při rozvoji, který nastal zanedlouho, rozvinuli návrháři širokou paletu produktů, které jsou na první pohled k poznání svým křehkým, typicky britským, venkovským stylem. Nádech romantiky je to první,k co Vás na těchto rustikálních doplňcích zaujme.

Nostalgie a příjemná atmosféra, která dýchá z každého módního a bytového doplňku Disaster Designs vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. A o tom vlastně móda a design je. Aby nás potěšily, když to zrovna potřebujeme.

V této chvíli DISASTER uvádí na trh své originální vintage kolekce dvakrát ročně. Najdete v nich kabelky, peněženky a šály, ale za zmínku dozajista stojí i krásné zápisníky Disaster, šikovně uspořádané dokladovníky nebo designové termosky Disaster Designs, které když si naplníte dobrým horkým nápojem, tak vás pak díky kombinaci s krásným designem, už ani zima nerozhodí.

Všechny tyto originální kousky značky Disaster Designs Vám svou přítomností dokáží zpříjemnit všední den a rozproudí tak nejen designové cítění, ale i dobrou náladu kolem Vás.

Článek vytvořila: Klára Brázdová, Zdroj obrázků: Google, Different.cz/Disaster.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!