BUTTERFLY TWISTS

Založeno: 2009

Země: Anglie

Zakladatel: kamarádi Mark Quaradeghini, Philippe Homs a bratři Emmanuel a Frank Eribovi

Je rok 2007 a čtyři kamarádi Mark Quaradeghini, Philippe Homs a bratři Emmanuel a Frank Eribovi se vsadili. Jeden z nich prohrál a trest? Strávit blížící se párty na 15 cm jehlových podpatcích… Tento nešťastník na vlastních nohou zakusil, jak mnohé ženy na podpatcích trpí, a tak přišel s nápadem, kterým oslovil ženy po celém světě.

Ženy potřebují pohodlné boty! Na celodenní pobíhání po městě, do práce, na schůzky, na protančené noci…ženy na mateřské i ženy pracující v kanceláři.

A tak se tito 4 muži spojili a v roce 2009 vytvořili značku bot s lehkostí motýlích křídel, která vložila do názvu i loga – Butterfly Twists. Za pouhé 4 dny se objednávka pohybovala v počtu 50 000 párů.

Butterfly Twists jsou boty s nápadem spojující pohodlnost s elegancí a originalitou. Stélka je z paměťové pěny a kombinace materiálů se v kolekcích mění stejně jako design a barevné kombinace.

Vybírat můžete z široké nabídky balerínek, kotníkových bot, žabek, ale i holínek. Dominantou ale zůstávají, ženami oblíbené baleríny.

Jejich praktičnost spočívá v jednoduchém složení do maličkého balíčku. Balerínky tak snadno uschováte i do menší kabelky nebo klidně do kapsy. Můžete je mít tedy s sebou kamkoliv jdete, a kdykoliv se přezout z podpatků nebo méně pohodlných bot do měkkých „bačkůrek“. Skládací jsou také žabky nebo holínky této značky.

Jen nutno upozornit, že Butterfly Twists jsou velice návykové. Jakmile je obujete, už je nebudete chtít sundat.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!