Hunter

Založeno: 1856

Země: Velká Británie

Zakladatel: Henry Lee Norris

Potřebujete pohodlné, kvalitní, ale také originální holínky na víkend do přírody? Nebo nápaditý doplněk městského outfitu do deštivého dne? Všichni přece už dávno víme, že holínky nepatří jen do lesa! Holínky se staly součástí módního světa a my nevidíme jediný důvod, proč je přehlížet. Toto pravidlo platí o 100% více u značky Hunter, která holínkám a Vašim potřebám v tomhle směru absolutně rozumí.

Anglická značka Hunter vznikla původně pro snadnější chůzi ve skotském terénu. Holínky Hunter jsou od samého začátku koncipovány hlavně tak, aby zákazníkovi neunikla jejich vysoká kvalita, pohodlí a propracovanost každého modelu. Tradicí, která je v této chvíli více než 150 let, si společnost Hunter dokázala vydobýt své skvělé místo na trhu, a tak o zákazníky z celého světa není nouze.

O kvalitě holínek této značky svědčí i jeden prostý a nekompromisní fakt. Od roku 1986 si totiž holínky Hunter obouvá dokonce i britská královna. A takový argument Vám stoprocentně dokáže, že v botníku má mít své místo i Hunter. Holínky jsou vyrobené z přírodního kaučuku a jejich povrch je model od modelu jiný.

Hodí se Vám na víkendové procházky podzimním počasím spíše klasické, černé holínky? Pak můžete vybírat z několika kombinací. Matné, lesklé, s přezkou, s ozdobným potiskem nebo v kombinaci s další barvou? Společnost Hunter skutečně myslí na potřeby všech svých zákazníků, a proto si vybere úplně každý.

Pro městské obyvatele jsou připravené i extravagantnější modely. Proto si můžete vybrat mezi nepřeberným množstvím barev, odlesků i motivů. Na většině modelů najdete slušivé přezky na vnější nebo zadní části holínek, na každém modelu pak najdete v přední části holínky štítek „HUNTER“.

Nebojte se být originální, skočte do holínek rovnýma nohama a vyrazte na pochůzky městem. Tak nápadité a propracované holínky Vám budou slušet a udělají dojem. Ale nezapomeňte si je zabalit i na relaxační odpočinek v přírodě, ať máte pěkný a praktický kousek, ve kterém krásnou krajinu můžete zkoumat do nejmenšího detailu.

Článek vytvořila: Klára Brázdová. Zdroj obrázků: Different.cz/Hunter, Hunterboots.com.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!