Justo

Justo logo

Založeno:

Země: Itálie

Zakladatel: Emanuel Magenta

Tagy: ,

Staňte se na chvíli návrhářkou vlastních kabelek! Se značkou Ju’sto to není těžké. Kabelky této módní novinky jsou totiž prakticky „skládačkou“, která vás nepřestane bavit.

Ju’sto je dítětem italského designéra Emanuela Magenty, který svůj talent a nápaditost uplatnil u již velmi známé značky O bag. Právě on vsadil na kreativitu žen a dívek a vdechl život skládacím kabelkám. Postupem času ale spolupráci s O bag ukončil a rozhodl se jít vlastní cestou, byť pokračovat v tom, co je jemu i ženám po celém světě tak známé.

Ju’sto kromě tvořivých kabelek nebo batohů nabízí i nejrůznější doplňky, které jim dodávají ještě větší šmrnc, ale například i stylové hodinky.

Princip této mladé značky spočívá v krásné jednoduchosti – sám zákazník rozhoduje o finální podobě kabelky! Těla, držadla, vnitřní tašky a doplňky v převelikém množství barev, tvarů a detailů, ze kterých přechází zrak. Kombinovat je tak jednoduché, potřebujete k tomu jen svou fantazii, styl a vkus.

Těla jsou vyrobena z lehkého plastového materiálu EVA, který je voděodolný, omyvatelný a flexibilní. Jejich tvary jsou elegantní, atypické a pevné. Připojit k nim držadla zvládne opravdu každý, manipulace spočívá jen v našroubování perfektně padnoucích šroubů. Oživovat svou tašku můžete přívěsky, kožíšky, lemy a dalšími doplňky tak, že budete mít pocit, že máte vždy nový kousek k outfitu, aniž byste musela kupovat novou kabelku.

Se značkou Ju’sto na věku nezáleží! Buďto ji milujete nebo ne. Nosit ji mohou dívky, slečny, ženy, dámy. Ty, které milují hravost, neokoukanost, elegantní, ale i nepřehlédnutelné kousky.

Odhoďte obavy a začněte tvořit svůj dokonalý módní doplněk, který nebude mít žádná jiná.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!