FORNARINA

Fornarina

Založeno: 1947

Země: Itálie

Zakladatel: Gianfranco Fornari

Tagy:

Elegance snoubící se s provokativností…taková je oděvní značka Fornarina, která se, stejně jako mnoho známých světových značek , zrodila v krásné Itálii. Život ji „vdechl“ Gianfranco Fornari v roce 1947.

Tato prestižní značka nabízí šaty, topy, košile, džíny, boty i kabelky pro ženy, které nechtějí splývat s davem jako šedé myšky. Pro ženy, které jsou sebevědomé a rády zásobují svůj šatník rafinovanými kousky.

Ačkoliv je oblečení značky Fornarina velmi moderní a trendy, jeho návrháři vždy vycházejí z minulosti. Inspirace retrem, míšení různých stylů a odkaz do minulosti tvoří DNA značky Fornarina.

Její kolekce jsou rozdělovány do tří živoních konceptů, a to Fornarina Jeans určená ženám milující nadčasový denim, Fornarina Fashion, v níž najdete elentnější modely, zdůrazňující ženské siluety a v neposlední řadě Fornarina Sportglam, která je novou dimenzí sportovní módy.

Jakýkoliv model od této značky obléknete, vždy vás uchvátí vysokou kvalitou, bezchybným střihem a nápaditě propracovanými detaily.

V České republice Fornarina působila již v 90. letech, opravdový boom ale přichází až s rokem 2010, kdy se otevřela nová prodejna v pražském Palladiu, pak už následovalo jen rozšiřování, a to do Olomouce, Ostravy i Plzně.

Svůj šatník o Fornarinu obohacují nejvíce ženy v rodné Itálii, oblíbili si ji ale i světové celebrity, napřílad Dita von Teese nebo Lindsay Lohan. I Vy si ji jistě zamilujete! Na neodolatelnost této značky se můžete podívat na www.Different.cz.

Článek vytvořila: Kateřina Kočandrlová

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!