O Bag

Založeno: 2009

Země: Itálie

Zakladatel: Emanuele Magenta

Tagy:

Kabelka snů, kterou si můžete sami vytvořit. To je O bag!

Jednoduchý design, styl a praktičnost v jednom najdeme právě v těchto kabelkách, které se staly hitem.

Za zrozením O bag stojí italská značka Fullspot a designér Emanuele Magenta, jenž pro značku začal tvořit již v roce 2009.

Fullspot je značka pro kreativní a tvořivé lidi, kteří rádi využijí jednoduchých objektů k tomu, aby si z nich sami, dle vlastní fantazie, vytvořili dokonalý módní doplněk.

Již dříve značka Fullspot okouzlila svět, a to stejně hravými silikonovými hodinkami O clock mnoha barev, stylů a kombinací řemínku s ciferníkem.

Stejnou „skládačkou“ je i O bag. Hlavní částí je bezpochyby tělo kabelky vyrobené ze speciálního materiálu EVA, který je vodotěsný, omyvatelný, měkký a lehký. Vybrat si jej můžete ve dvou velikostech, a to STANDART (větší) a MINI a ve dvaceti různých barvách.


Kabelky O’Bag zakoupíte na e-shopu Different.cz


Nepostradatelnými jsou samozřejmě držadla, která se dají jednoduše měnit snadným našroubováním. V nabídce jsou držadla různých délek, uspůsobená k nošení v ruce i přes rameno, různých barev i materiálů. K tělu své kabelky tak můžete libovolně nakombinovat držadla z kůže, syntetické kůže nebo například provazů.

Pro větší bezpečí uložených věcí v tašce je vhodné ji vyplnit módní plátěnou taškou na zip, kterou najdeme též v mnoha barevných variantách.

Firma navíc nabízí i další příslušenství tvořící O bag ještě zajímavější, a tím jsou například zimní kožešinky, s nimiž kabelka zůstane stylovým trendem i v chladnějších dnech.

Tak se i Vy pusťte do skládání vlastní kabelky O bag, která dodá Vašemu outfitu na originalitě, nebo si zakupte již některý ze zhotovených kousků na eshopu www.different.cz a nechte se unést kouzlem zvaným O bag.

Článek vytvořila Kateřina Kočandrlová, Obrázky: Facebook, Different.cz, Google obrázky, O-bag.cz

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!