DEHA

Logo Deha

Založeno: 2006

Země: Itálie

Zakladatel:

Tagy:

Značka, která svou lehkostí roztančí i Vás! Taková je italská Deha, jejíž druhé jméno je sofistikovanost.

Založena byla v roce 2006 a původně měla představovat oblečení pouze pro tanečnice. Do šatníku ji ale brzy zařadily všechny ženy, které se rády oblékají pohodlně a zároveň žensky.

Název Deha v sanskrtu znamená „tělo a duše„, což dokonale vyjadřuje fylozofii této značky. Duševní i tělesná harmonie zobrazující se v každém kousku.

Modely značky Deha jsou vysoce kvalitní, osobité a nositelkám poskytují maximální pohodlí při jakémkoliv sportovním, tanečním i běžném pohybu. Lichotící střihy, které jakoby kopírovaly ženské křivky jdou ruku v ruce se sportovně-elegantním stylem.

Designy oblečení jsou decentní v takové míře, aby je každá žena mohla snadno kombinovat, avšak nechybí několik propracovaných detailů, v nichž se skrývá originalita a jedinečnost značky Deha.

Kolekce jsou rozděleny do kategorií dle aktivit, pro které se hodí. Kategorie Active, Dance, Harmonic, Easy a Expression. S každou sezónou přichází žhavé novinky od triček, mikin, kalhot, sukní, šatů po sportovní legíny, topy i módní doplňky.

Na Českém trhu byste jen těžko hledala značku, která by byla podobně zaměřená, jako právě Deha, která je nyní součástí společnosti Meeting Group věnující se dlouhé roky šití neformálního a sportovního oblečení. Deha však stále navrhuje i vyrábí své kousky ve slunné Itálii.

Síla a originalita Dehy se skrývá v její odlišnosti, to ale neznamená, že by zároveň nepodléhala aktuálním trendům. Sáhněte tedy po této značce i Vy a ukažte, že se nebojíte ukázat svou ženskost, smyslnost a osobitost. Vybírat můžete zde https://www.different.cz/deha.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!