Woodwick

Svíčky WoodWick logo

Založeno: 2006

Země: USA

Zakladatel:

Neobyčejné vůně, které dělají z domu domov.​ Nechte se okouzlit dekorativními designy a vůněmi, které potěší všechny smysly.

Řeč je o značce ​WoodWick,​ která se ​zrodila v roce 2006 ​a od té doby stoupá na žebříčku oblíbenosti nezastavitelnu rychlostí.

Značka nabízí především svíčky a vonné vosky do aromalampy, nezapomíná ale ani vonné gely, stébla či další příslušenství v mnoha variantách. V již zmíněném roce 2006 představil WoodWick prvních 12 základních vůní, kterými ohromil zákazníky tak, že o čtyři roky později přišel s inovativní variantou – mixem tří vůní najednou, tzv. svíčky Trilogy.​ Budoucnost značky byla zpečetěna – všichni ji chtějí!

Tajemství svíček WoodWick se skrývá v několika detailech, které dávají dohromady neodolatelný celek.

Svíčky mají dekorativní zpracování ​v elegantní váze různých velikostí. Vázy jsou z čirého foukaného skla ​a vybrat lze velikost malou, střední, velkou, nebo ve tvaru elipsy – loď. Ke každé váze patří ​dřevěné víčko, které slouží i jako podstavec pod hořící svíčku​ a chrání tak váš nábytek.

Samotná svíčka je vyráběna v USA, z vysoce kvalitních vosků, mezi nimiž významnou roli má i vosk sójový. Ten hoří o 50 % déle, než běžný parafín a je biologicky rozložitelný. Díky tomu svíčky hoří mnoho hodin a jejich vůně je stále intenzivní.

Hlavní roli v případě svíček WoodWick hraje knot!​ Je z přírodního dřeva a díky němu každá svíčka této značky při hoření praská jako oheň v krbu ​a vytváří tak unikátní atmosféru. Dřevěný knot navíc umožňuje až 5x rychlejší roztávání vosku, než klasický bavlněný.

Pokud máte raději vonné vosky pro provonění interiéru v aroma lampě nebo do šatních skříní, neuslyšíte sice uklidňující praskání ohně, ucítíte ale stejně uchvacující aroma, jako u svíček této značky.

Nabídka vůní je v případě této značky opravdu velmi rozsáhlá.​ Sáhnout můžete po vůních ovocných, květinových, dřevitých, kořeněných, bylinkových, orientálních nebo těch, po kterých se vám budou sbíhat sliny, protože připomínají chutné dezerty nebo čerstvě upečené moučníky.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!