BOBBLE

Založeno: 2010

Země: USA

Zakladatel: společnost Move Collective LLC

Tagy: ,

Inovaci správného pitného režimu představila světu značka Bobble v roce 2010. „Newyorská“ společnost Move Collective LLC se rozhodla omezit používání obyčejných plastových lahví na vodu, na jejichž výrobu se ročně spotřebuje 1,5 miliónů barelů nafty. A tak začala tvořit lahve pro opakované používání, které šetří životní prostředí a zároveň jim nechybí styl.

Název lahví Bobble vznikl ze slov Bottle (v překladu lahev) a Bubble (bublina) a jejich atypický design je dílem designéra Karima Rashida.

Lahev je recyklovaná a recyklovatelná, neobsahuje žádné ftaláty, Bisfenol ani PVC. Filtr, který je klíčovým prvkem lahve, je uhlíkový, vyměnitelný a profiltruje přibližně 150 litrů kohoutkové vody, takže pijete zdravě a levně.

Svou Bobble si můžete vybrat v různých typech, barvách i obsazích. V nabídce jsou lahve s obsahem 550 ml, 590 ml, 650 ml a v dětském provedení 385 ml. Víčka jsou silikonová a filtry univerzální, opět v mnoha veselých barvách.

Novinkou na trhu je Bobble Infuse pro milovníky ovoce a zeleniny. Její výhodou je, že lze uhlíkový filtr vyjmout z „košíku“ a ochutit si vodu oblíbeným kouskem ovoce, zeleniny či například mátou.

Udělejte tedy něco i Vy pro své zdraví a pro životní prostředí a vyměňte plastové lahve za nápaditou Bobble!

Článek vytvořila: Kateřina Kočandrlová

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!