Vigar

Založeno: 1950

Země: Španělsko

Zakladatel:

Tagy: , , ,

Domácí práce vůbec nemusí být nuda. Dokonce ani čas, který odkládáte na co nejdelší dobu. Se španělskou značkou bytových doplňků Vigar si můžete zpříjemnit nejen úklid, ale navíc Vám budou doplňky i po úklidu zdobit Váš domov.

Společnost Vigar se objevila na trhu před více než 50 lety a v tuto chvíli patří mezi nejoblíbenější značku bytových doplňků ve více než 40 zemích celého světa. Říkáte si, čím mohla španělská značka zaujmout tolik lidí? Originalitou! Výstřednost a odvaha v designu i barvách je ve Španělsku denní rutinou, a tak kus své originality přenesli tamější návrháři i do drobných doplňků, které zpříjemní Váš den a zpestří Váš domov.

Jedna z nejhlavnějších kategorií této značky, na které si návrháři zakládají, jsou bytové doplňky určené k úklidu. Na výběr jsou kartáče všech typů, barev a designů. Zdá se Vám, že kartáč v podobě blonďaté dámy zní trochu infantilně? Podívejte se na galerii a hned zjistíte, že jste si jejich neotřelý designe zamilovali. Navíc každý kartáč je vychytaný i z té praktické stránky, a tak stojánky nebo samodržící úchyty jsou samozřejmostí. Vigar myslel samozřejmě i na Vaše čtyřnohé miláčky, a tak v nových kolekcích objevíte i sady pro domácí zvířata, ve kterých najdete misku barevně sladěnou s kartáčem v podobě psí nebo kočičí hlavy. Pro zametání návrháři vymysleli veselé smetáčky s lopatkami.

Koupelna se díky bytovým doplňkům rozzáří stejně jako kuchyně. Koupelnové sady, obsahující dózu na tekuté mýdlo a houbičku, mají několik nápaditých designů v několika veselých barvách. Rázem se tedy z Vašeho jednobarevného umyvadla může stát například rozkvetlá zahrada.

Bytové doplňky se rozhodně nedrží hesla „uklidit a schovat se“, protože se jimi rádi pochlubíte svým přátelům a necháte je vystavené třeba na kuchyňské lince.

Vigar myslel i na chvíle s přáteli, a tak si můžete vybrat několik doplňků vhodných pro stolování. Mlýnek na pepř v podobě gentlemana v kravatě, stylová mísa na ovoce nebo zátka na víno připomínající dámu v klobouku? Vaši přátelé budou dozajista sklízet obdiv nad Vaší originalitou.

Všechny tyto doplňky jsou vhodné nejen do Vaší domácnosti, ale také například jako perfektní dárek pro příbuzné nebo přátele.

Obrázky: Facebook.com/VigarOnline/, článek vytvořila Klára Brázdová

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!