SKUNK FUNK

Skunkfunk logo

Založeno: polovina 90. let

Země: Španělsko

Zakladatel: Mikel Elzo

Tagy:

Skunkfunk není jen značka, díky níž můžete vyjádřit svůj osobitý styl a smysl pro originalitu, představuje také ekologickou módu. Aktivně se podílí na ochraně životního prostředí a ve spolupráci se společností Ereme Creative Technical Solutions dodává módnímu světu kvalitní modely z přírodních vláken. Nejčastěji sahá po bio bavlně nebo lnu.

Modelům však nikdy nechybí šmrnc, nápaditost a autentický design co se týče barev i střihů. Skunkfunk vždy drží krok s posledními trendy, i když si zachovává své atypické pojetí.

Značka byla založena v polovině 90.let ve Španělsku, i když název je anglický. Život jí vdechl Mikel Elzo, když začínal s prodejem festivalových triček, aby vydělal peníze na vysněné cestování. Trička byla natolik oblíbená a prodávaná, že se pomalu, nečekaně a nenuceně začala rodit móda, kterou dnes milují a nosí lidé po celém světě. První kolekce Skunkfunk byly inspirovány městským životem, hudbou a lidmi, kteří toužili nosit ležérní a pohodlnou módu.

Tašky, batohy, šaty, trička, kalhoty, to vše můžete vybírat v pestrých barevných kombinacích, slušivých střizích a cool stylu. S módními kousky od Skunkfunk se budete cítit skvěle nejen proto, že jsou nepřehlédnutelné, budete mít i dobrý pocit z toho, že i vy díky této značce pomáháte životnímu prostředí.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!