CULITO FROM SPAIN

Culito from Spain logo

Založeno: 2002

Země: Španělsko

Zakladatel: Christian Mastropierro

Tagy:

Značka, která vás doslova pohltí barevnými a pozitivně naladěnými kousky, nese název Culito from Spain. Své nositelky rozmazluje kvalitou, extrémně příjemnými materiály, motivy, které se neokoukají a ručně zpracovávanými detaily na pohodlných topech, elegantních šatech, zajímavých sukních i moderních bundách.

Život značce Culito from Spain vdechl designér Christian Mastropierro na slunném ostrově Tenerife, kde jsou „doma“. Zde je značka velmi oblíbenou a oblékanou, od roku 2002 se ale prodírá do podvědomí společnosti na více místech Evropy, a tedy i u nás.

K jejímu názvu často bývá připojen přívlastek „fashion medicine„, který dokonale vystihuje její poselství. Culito je totiž tím správným lékem pro ženy a dívky, které nechtějí zapadat v davu jako šedé myšky.

S každou sezónou se mění střihy, materiály, barevné kombinace i tématické motivy, aby uspokojovaly požadavky všech dam toužících po nepřehlédnutelných outfitech. Každý model je navíc vytvořen z více druhů tkanin a nechybí na něm ručně šité drobnosti, které každý kousek dováději k dokonalosti.

Na rozdíl od některých značek, Culito from Spain u svých potisků nepoužívá vektorově- geometrické tvary, ale obrazy připomínající malby, akvarely, olejomalby nebo fotografie. Christian Mastropierro do designů také rád promítá své osobní příběhy nebo zážitky, a tak vdechuje modelům jejich vlastní kus života.

Na šatech či topech tak najdete často motivy měst, krajin, zvířat, rostlin, možných suvenýrů a dalších krás v nejoriginálnějším pojetí. Vybírat můžete na www.different.cz 😉 Věřte, že jakmile jednou tuto značku obléknete, už se z ní nebudete chtít vysvléci!

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!