ANEKKE

Logo Anekke

Založeno: 1974

Země: Španělsko

Zakladatel: rodinná firma

Tagy: ,

Rok 1974 obohatil náš svět značkou Anekke, která se zrodila v malé rodinné firmě ve slunném Španělsku. Značka roztomilých módních doplňků pro romantické duše všech věkových kategorií se pyšní ojedinělými designy, kvalitním zpracováním a detaily, které tvoř neodolatelný celek.

Značka představuje své modely v několika kolekcích tak, aby se produkty krásně doplňovaly. Hlavním prvkem ale vždy bývá jemná panenka bez nosu, s ústy a zavřenýma očima, ponořená do světa snů. Tu pak doplňují další nápadité motivy.

Příkladem je kolekce Nature, kdy penenku doplňují rostliny, kolekce Strories, kdy je děvčátko obklopeno hračkami nebo kolekce Meraki v japonském stylu.

V každé kolekci můžete vybírat z mnoha kabelek, batohů, tašek, peněžěnek, deštníků nebo psacích potřeb.

Doplňky jsou vyráběny z umělé kůže, pevné i jemné textilie a dalších vždy vysoce kvalitních materiálů. Zdobí je precizně zpracované detaily, od kterých zkrátka nebudete moci odpoutat pohled. Může se jednat o potisky, výšivky, nášivky, korálky či flitry a přívěsky.

Značka Anekke má romantického ducha, disponuje něžností, nevinností, zasněností a pouhý pohled na její produkty je uklidňující. Nosí ji malá děvčátka, větší slečny, ale i dospělé ženy milující originální doplňky a neokoukané designy.

Tak si vyberte i vy tu svou, kterou budete okouzlovat okolí.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!