Skechers

Skechers logo

Založeno: 1992

Země: Amerika

Zakladatel: Robert Greenberg

Značka pro všechny! Značka, která si získá nejen vaše srdce, ale především vaše nohy. ​Skechers, založená v roce 1992 ​Robertem Greenbergem v Kalifornii se soustředí na obutí žen, mužů i dětí každé věkové kategorie a těší se oblibě po celém světě.

Na kvalitní, lehké a zároveň cenově dostupné “Skechersky” nedají zákaznici dopustit. ​Nabízejí maximální komfort při každém kroku a jejich design je často tak nadčasový, že nepodléhá módním trendům, i když i fashion kousky se již dostávají do každé nově představované kolekce.

Vycházková, sportovní, streetová ale i plážová​ obuv uchvacuje lehkostí, vysokou kvalitou zpracování a širokým výběrem co se tvarů, ale i barevných kombinací týče.

V průběhu svého vývoje značka Skechers rozšířila svůj sortiment o plátěnky, balerínky, outdoorové boty, žabky, sandálky a ryze sportovní obuv pro aktivní sportovce.

A díky čemu jsou Skechers ​ojedinělé oproti jiným botám na trhu? Každý pár je opatřen patentovanou paměťovou pěnou “Memory Foam”,​díky níž je chůze v něm bezkonkurenčně pohodlná. Další úroveň tohoto pohodlí pak zajišťuje například prostornější ​střih relaxed fit.

Není divu, že se do “Skechersek” zamilovala i řada celebrit j​ako například Brooke Burke-Charvet, elitní maratónský běžec Meb a sportovní legendy Joe Montana a Sugar Ray Leonard.

Riziko při koupi bot značky Skechers je tedy jen jediné. Nebudete je chtít sundat!

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!