RINASCIMENTO

Logo Rinascimento

Založeno: 1964

Země: Itálie

Zakladatel: Vittorio Taddei

Tagy: ,

Italský fenomén Rinascimento stvořil Vittorio Taddei. Historie značky, v níž se snoubí síla s půvabem a luxusem, sahá do roku 1964. Nejedná se tedy o značku, která by byla projektem na pár let, ale o velkou vlivnou značku, která je jistotou dlouhá léta a stále se vyvíjí a jde směle kupředu.

Název je odvozen z italského Rinascitarenesanceznovuzrození, což o mnohém vypovídá. Dá se říci, že jde o skutečné znovuzrození skvostu, který na módním trhu září jako hvězda.

Modely Rinascimento jsou navrhovány i vyráběny vždy přímo v Itálii a jsou určeny pro ženy věřící v „made in Italy“, ty které milují kvalitu a luxusní design a rády jsou středem pozornosti.

Tato značka, jejíž druhé jméno by mohla být kvalita, představí každý týden v průměru 200 nových artiklů, které můžete zakoupit ve více než 90 zemích světa.

Každý model disponuje nejen kvalitou, ale i nadčasovým designem s řádnou dávkou elegance. Italská hra barev, rafinovanost střihů a mnohdy odvážná kombinace materiálů je pohádkovou kombinací, po které touží každá milovnice módy. Ať už si obléknete šaty, košile, kabát nebo kalhoty, vždy se budete cítit jako ve své druhé kůži.

Nezapadejte tedy do davu, vyčnívejte z něj! S Rinascimento to bude snadné 🙂

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!