Ragwear

Ragwear

Založeno: 1997

Země: Německo

Zakladatel:

Značka, ​založená v roce 1997​, nepředstavuje jen oblečení. Představuje příběh, ke kterému se váže každý jí vytvořený model.

Ragwear, pocházející z Německa, se inspiruje skejtovým stylem a oslovila již širokou škálu klientů.

Nechybí jí rozhodně styl, smysl pro pohodlnost a detaily. Do každého modelu vkládá svůj rukopis. Ať už obléknete Ragwear bundu, mikinu nebo třeba šaty, vždy vás osloví kvalitou, promyšleností a skvěle padnoucím střihem.

Kolekce dokáží překvapit nápaditostí, která ale, jak i label sám přiznává, nejsou pro každého. Proč se ale oblékat jako všichni ostatní? Ragwear podporuje skutečnost, že každý jsme jiný, a tak by i náš look měl být jedinečný.

Tyto módní skvosty tedy nikdy nepodléhají módním trendům, jdou svou cestou.

Ragwear, značka s výrazným, i když decentním logem, je označována jako​ první veganská streetová značka.​ Záleží jí na naší planetě, na jejích obyvatelích i čtyřnohých přátel. ​V žádné kolekci není použita kůže, vlna, kožešina ani jakýkoliv jiný materiál pocházející ze zvířat.

Ani testování na zvířatech u této značky nepřichází v úvahu. Garantuje také, že se na výrobě Ragwear nepodílely žádné děti a veškerá výroba probíhá za etických podmínek.​ Díky tomu získala také vegan certifikát PETA.

Pokud tedy obléknete Ragwear, nezahřeje vás jen na těle, ale i u srdce. Takové kousky by vám v šatníku jistě chybět neměly.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!