Blutsgeschwister

Blutsgeswister logo

Založeno: 2001

Země: Německo

Zakladatel: Karin Ziegler

Tagy: ,

V roce 2001 se tým vizionářů rozhodl založit značku, která by byla výrazná, dostupná a okouzlila by nejen zákazníky, ale celý módní svět. A protože zrodila v Německu, dostala jednoduchý a německý název – Blutsgeschwister. Jméno, které u nás uchu příliš nelahodí, ale jeho význam je za srdce beroucí. V překladu totiž znamená “pokrevní sourozenci” a skrývá tak v sobě lásku a mystické pouto.

Srdce značky bije v těle Karin Ziegler, hlavní designérky, která stála i u jejího zrodu a se svým týmem vytváří až 7 unikátních kolekcí ročně a do každé vkládá kus své duše.

Značka Blutsgeswister nesleduje módní trendy, ale vytváří si vlastní! Každá kolekce má svůj příběh a skrývá v sobě pořádnou dávku sofistikovanosti. Popisuje se jako Feel-Couture a každý model to jen potvrzuje. Hlavními pilíři jsou důslednost na kvalitu i pohodlí. Oblečení i doplňky hýří barvami a pestrými vzory, které jsou navrhované přímo společností Blutsgeschwister. Střihy jsou lichotivé a slušivé, ať už vybíráte z kolekce pro ženy – B. Ladies, pro děti – B. Kids nebo nekonvenční kolekce vyjímečných domácích doplňků B. Homewear.

Každý kousek je navíc navrhován tak, aby vám vydržel dlouhá léta, myšleno nejen s ohledem na kvalitu a zpracování, ale právě i na nadčasovost střihů a designů, které nepodléhají krátkodobým trendům. S Blutsgeswister také není radno se bát kombinovat, ba naopak. Byť jsou modely nepřehlédnutelné, jsou vymýšleny v podkolekcích, které jsou stvořeny k tomu, aby se kombinovaly nejen společně, ale i s vašimi běžnými kousky ze šatníku.

Symboly značky – srdce, kříž a kotva znázorňují zdravý přístup k životu, jelikož značka velmi dbá na kvalitu a ekologickou stránku používaných materiálů, víru v jedince, přilnavost ke světu a lásku ke kreativitě.

Srdce Blutsgeswister tedy určitě chytne za srdce i vás!

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!