OPS!Objects

Založeno: 2010

Země: Itálie

Zakladatel:

Tagy: ,

Mladičká značka ve světě módy, v níž se snoubí kreativita s designem a originalitou, se jmenuje OPS!Objects. Módní doplňky, které nabízí si rychle zamilujete jako tisíce jiných žen před Vámi.

Tato značka, jejíž rodiště je v Itálii, spadá pod firmu Diffusione Orologi, která v oblasti bižuterie působí již dlouhých 70 let. OPS!Objects nám nabízí neotřelé náramky, hodinky, náhrdeníky i kryty na mobilní telefony různých barevných variací, zdobení a jemného designu.

Svůj první úspěch značka slavila díky náramku „OPS!Love“, který byl uveden na trh v roce 2010, kdy značka vznikla, s přívěskem ve tvaru srdce na jehož rubu bylo napsáno „Lovely designed in Italy“. Oblíbenost rychle stoupala a z nové značky se rázem stal hit držící krok s módními trendy.

Jednotivé kolekce přicházejí tradičně dvakrát do roka a jsou doplňovány limitovanými edicemi, které obvykle podporují neziskové organizace soustředící se například na boj proti anorexii nebo proti násilí na ženách.


Šperky a doplňky OPS!Objects můžete zakoupit na Different.cz


Novinkou je nyní Tropická kolekce jaro /léto 2015 plná květinových motivů, plameňáků i papoušků.

Velmi oblíbenou zůstává kolekce Matelassé Crystal, která je doplněna o více barev a navíc o kryty na iPhone 5 a 6 a na Samsung typu S4 a S5.

V tomto roce se poprvé objevuje potisk na displeji hodinek, doposud byl jen na řemínku nebo na ciferníku a také nový druh náramků, a to „OPS!Boule“. Tyto náramky jsou tvořeny ve tvaru kuliček, na nichž je nepravidelně vyryt detail růžičky, v nabídce je až 10 různých barev a třešničkou na dortu tohoto doplňku je přívěsek ocelového srdíčka, kterým je náramek ozdoben.

O jemnosti, stylovosti, luxusu a neokoukanosti značky OPS!Objects tedy nemůže být pochyb a jistě okouzlí i Vás.

Článek vytvořila: Kateřina Kočandrlová. Zdroj obrázků: Facebook, Google.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!