MOODO

Založeno: 2006

Země: Polsko

Zakladatel: rodinná firma

Snem každé ženy, co se módy týče, je kombinace stylu a praktičnosti, kvality a cenové dostupnosti. A právě tento sen splňuje každé ženě značka Moodo!

Založená v Polsku v roce 2006 ​rodinnou firmou. Ta do módní oblasti pronikla díky prodejům oblečení od několika různých značek a až časem se rozhodla pro značku vlastní. Jedná se o společnost, která se až dynamicky rozvíjí. Ve svém rodném Polsku má již více než 130 franšíz a spolupracuje také s ​spolupracuje obchodními agenturami V Čechách, Slovensku, Rusku, na Ukrajině a v Bělorusku.

Moodo se zaměřuje sice na mladé generace žen a dívek, osloví jistě ale i starší dámy, které preferují pohodlí, originální styl a vysokou kvalitu. ​Střihy modelů jsou různé, stejně jako barevné kombinace nebo vzory, aby výběr byl v každé kolekci dostatečný pro všechny zákaznice.

Důraz je ale vždy kladen na ​design působící žensky, energicky a moderně. Značka sice sleduje módní trendy, jde ale spíše svou vlastní cestou nadčasovosti, aby se její modely snadno neokoukaly a nositelka se z nich mohla těšit po více sezón bez obav, že již třeba nejsou na vrcholu módního žebříčku.

Moodo potěší zákaznice také příznivými cenami​, díky nimž je jako značka atraktivního oblečení oblíbená a dostupná pro své zájemkyně.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!