Gino Rossi

Založeno: 1992

Země: Polsko

Zakladatel: Gino Rossi

Tagy:

Gino Rossi je jednou z nejúspěšnějších polských značek z segmentu výroby a prodeje obuvi a doplňků nejlepší kvality.

Společnost byla založena na základě spolupráce polských a italských partnerů, kteří se rozhodli spojit své zkušenosti a použít je k vytvoření kožené obuvi  pro náročné zákazníky z pánských i dámských řad. Firmě propůjčil svoje jméno jeden ze zakladatelů, italský výrobce Gino Rossi. Společnost byla založena v roce 1992 v Slupsku a do dnešního dne, je zde umístěno hlavní sídlo společnosti Gino Rossi a.s.

První prodejna Gino Rossi byla otevřena v roce 1994 v Sopotech a v současné době má dobře rozvinutou prodejní síť showroomů v zahraničí, mimo jiné také v Berlíně a v Praze.

Nejdříve se firma specializovala na výrobu obuvi pro muže, ale brzy se v nabídce objevily  také originální a elegantní dámské boty a kožené doplňky vysoké kvality, jako jsou kabelky, peněženky a příslušenství pro péči o obuv. Kolekce je doplňována také pánskými a dámskými  modely, které jsou dováženy z Itálie. Charakteristickým znakem všech kolekcí je přírodní kůže a nádherný elegantní design. V jarní a letní kolekci vévodí klasika – vysoké podpatky a podmanivé baleríny. Podzimní a zimní sezóna je časem kožených bot, elegantních kozaček a originálních holinek.  Kolekce pro muže jsou primárně vyrobeny z pravé kůže.

Článek vytvořila: Daniela Kottová. Zdroj obrázků: www.gino-rossi.com

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!