melissa

Založeno: 1979

Země: Brazílie

Zakladatel:

Tagy: , ,

Máte dost všedních bot, které potkáváte denně kolem sebe a Vám přijde, že vlastně nic nevšedního ani neexistuje? Jste na omylu! Právě boty Melissa Vás přesvědčí o tom, že s takovou obuví může být Váš den veselejší, barevnější, sladší a voňavější, než kdy dříve. Přečtěte si, jak tento světový fenomén vznikl a jaké modely Vám Melissa nabízí.

Brazilská značka Melissa, která je zaměřená na nápaditou a nevšední obuv z plastu, vznikla v roce 1979. A jelikož si svět žádá nevšední modely a materiály (a společnost Melissa to moc dobře ví), boty Melissa jsou vyráběny z unikátního plastu, který tak předčil očekávání každého zákazníka. Měkký plast, který dostává podobu bot díky technologii „termo-plasto-injektáže“, je navíc nejen recyklovatelný, ale také velmi přizpůsobivý tvaru nohy.

Každá z trendy kolekcí bot Melissa je navíc obohacená o sladkou vůni bonbonů, a tak nejen dobře vypadají, ale i sladce voní. Takové boty zkrátka jinde neseženete! Melissa navíc vyrábí jak dámské, tak dětské kolekce botiček, a tak můžete například vybrat stejné boty i pro svou malou lásku. Sladké boty ve dvojitém provedení budou zkrátka originální.

Velmi oblíbené jsou baleríny Melissa, které krásně padnou a jsou opravdu pohodlné. A že by se noha více potila? Sami jsme je testovaly a jpotí se v nich noha stejně jako v jiných botách. O nic více, o nic méně.

Na výběr máte z velkého množství balerínek ve společenském stylu, ale i pro všední den. Stejně tak připravila Melissa boty na léto v podobě nápaditých dámských bot, jako třeba žabek a pantoflíčků. Velice nápadité, veselé a hravé jsou i střevíčky na podpatku. V dětském provedení si zase můžete vybrat nejrůznější sandálky v zajímavých barevných kombinacích a provedeních.

Voňavé a originální boty Melissa zkrátka nadchly celý svět, a tak by alespoň jeden pár měl provonět každý botník. Na výběr máte z velkého množství, a tak si stoprocentně vyberete i Vy.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!