Rider Sandals

Rider Sandals logo

Založeno: 1986

Země: Brazílie

Zakladatel: společnost Grendene

Sluncem zalitá Brazílie dala vzniknout již mnoha značkám. Jednou z nich je také značka letních bot s názvem ​Rider Sandals, ​která se zrodila v roce ​1986,​ pod jedním z největších výrobců bot na světě, ​společností Grendene.​

Rider Sandals, jak už název napovídá nabízí ​především sandály, žabky nebo pantofle. Pohodlné, zajímavé, pro běhání po městě, na pláži, u vody i na zahradě.

Pilíři značky jsou kvalita, funkčnost a také ohleduplnost k životnímu prostředí​. Každý model Rider Sandals je ​z výhradně recyklovatelných materiál​ů a 99% odpadu, který při výrobě vzniká, je buďto znovu použito nebo recyklováno.

Boty jsou j​sou protiskluzov​é, proto se hodí i na nošení u bazénu, jsou ​odolné,​a to nejen proti v​odě, ale i písku a dalším povrchům, a navíc ​mají speciálně tvarovanou polstrovanou stélku, aby každý váš krok byl bezkonkurenčně komfortní.

Značka sama o sobě vyzařuje aktivním životním stylem, svobodným duchem a brazilskou vášní. Nepodléhá módním trendům a vyjadřuje svůj styl kolekcemi bot, které můžete obouvat každé léto, po více let.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!