ZAXY

zaxy logo

Založeno:

Země: Brazílie

Zakladatel: společnost Grendene

Tagy:

Blíží se léto a vy už nevíte po jakých botách sáhnout? Chcete takové, v jakých se budete cítit příjemně po celý den a chodit se v nich bude jako po obláčku? Pak sáhněte po značce Zaxy!

Značka Zaxy se v České Republice začala objevovat s rokem 2016 a je dalším „dítětem“ společnosti Grendene, jejíž vlajkovou lodí je značka plastových bot Melissa, které nosí a milují ženy na celém světě.

Výrobce, který se rozhodl pro tvorbu produktové řady určené méně náročným zákazníkům, stvořil mladší sestřičku Melissy – MEL, která časem změnila název právě na ZAXY – koncept však zůstal stejný. Pohodlnost, originalita, hravý a roztomilý design a přístupnější ceny.

Boty této značky jsou navrhovány a vyráběny přímo v Brazílii v jedné z nejekologičtějších továren světa a jejich výrobci čerpají ze zkušeností nasbíraných během let vyrábění bot Melissa. Nechybí tedy vyjíměčně měkká vnitřní stélka, trendy barvy, prověřené tvary a příjemný plastový materiál, který se dokonale přizpůsobí vaší noze.

Zaxy vás navíc ohromí nejen svými veselými designy a mladistvými detaily, jako jsou srdíčka, motýli, květiny či mašličky. Získají si pozornost také svým ohledem na životní prostředí. Jsou 100% recyklovatelné, ekologické a hypoalergenní. Pomyslnou „třešničkou na dortu“ je již jen jejich lehkost a voděodolnost.

A pokud si nejste jistá nebo zkrátka nejste typ ženy, která by ráda nosila plastové boty po celý den, v práci i ve městě, pak je určitě zabalte s sebou alespoň na letní dovolenou nebo výlet k vodě – nebudete litovat! Vybrat si můžete balerínky, žabky, pantofle i sandály a věřtě, že jakmile vyzkoušíte jedny, určitě budete chtít i další.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!