IPANEMA

Logo Ipanema

Založeno: 2001

Země: Brazílie

Zakladatel: Společnost Grendene

Tagy:

Brazílie je místem živých barev, přírodních krás a pozitivně nabité energie, tak kde jinde by měla vzniknout neodolatelná obuv do horkých letních dnů než právě zde. Značka žabek a sandálů ve vyjímečných designech nese název Ipanema a Vy si ji zamilujete na první obutí.

Ipanema byla založena v roce 2001 společností Grendene, která po velmi úspěšných Melissách, Mel by Melissa a Grendha zatoužila po výrobě dalšího letního skvostu, který si zamilují tisíce žen z celého světa. Vyrábět se tedy začala letní plážová obuv, která je perfektním spojením uvolněného přímořského životního stylu a sofistikovanosti městského kouzla.

Pojmenování značky pochází od známé exotické čtvrti Ipanema v Rio de Janeiru, která je známá neutuchající živostí. Pláž Ipanema Calçadão je navíc místy vydlážděná vzorem, který najdete i na podrážkách bot značky Ipanema.

Žabky i sandály jsou z příjemného, měkkého a odolného plastu Flexpand, který je 100% recyklovatelný. Koupí Ipanem bot tedy děláte radost nejen sobě, ale i životnímu prostředí.

Každý rok přichází značka s novými modely v mnoha provedeních i barevných kombinacích. Vybírat můžete z klasických žabek, elegantních žabek na klínku nebo atypickými sandály. Na nohou je ráda nosí i řada světových celebrit, například Angelina Jolie, Halle Berryová, Kate Hudson a za muže Ashton Kutcher.

S některými osobnostmi začala Ipanema také spolupracovat, a to s Gisele Bündchen, která představuje vlastní kolekci v rámci této značky a s architektem a designérem Philippem Starckem, který se podílel na návrhu jednoduchých žabek v minimalistickém stylu.

Ipanema jsou zkrátka nepostradatelnou součástí vaší výbavy, ať už na dovolenou k moři, na opalovačku k bazénu, pobíhání po městě nebo jen pro radost.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!