Matt&Nat

Založeno: 1995

Země: Kanada

Zakladatel:

Psal se rok 1995 v Montrealu a světlo světa spatřila nová značka,​ která dostala jméno Matt&Nat.​ Značka, která oceňuje a upřednostňuje humanitu, kreativitu a pozitivní energii. Má úctyhodný vztah k životu, kterým chce inspirovat celý svět. Její motto zní: ,​, Je-li nám dáno žít, žijme krásně”.

Její filozofii prozrazuje již samotný název vycházející ze spojení slov ​MAT(T)ERIAL and NATURE, což dokazuje respekt k životnímu prostředí, ​který značka chová. ​Jejím cílem je dosažení harmonie mezi módou a užívanými materiály co nejšetrnější vlivy výroby na okolní svět.

Matt&Nat patří k ryze veganským značkám. K výrobě svých produktů ​nepoužívá žádné materiály živočišného původu,​ pouze tzv. eco-friendly materiály jako je veganská kůže, recyklované materiály, korek, pryž nebo kartonovou lepenku. V jejím repertoáru najdete také produkty z recyklovaných pet lahví nebo pneumatik.

Vybírat mohou ženy i muži. ​Značka Matt&Nat nabízí především módní doplňky, ​kabelky,​ batohy, cestovní tašky, peněženky, klíčenky i opasky. Nechybí ale ani​ boty nebo sluneční brýle.​ Skvělým tipem jsou také přírodní ​svíčky a obojky pro vaše psí miláčky.

Myslete tedy při nakupování i na zvířata a volte značku, která neakceptuje ubližování jim. Matt&Nat je brand, co chce šířit lásku. Šiřte ji s ním.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!