Herschel

Založeno: 2009

Země: Kanada

Zakladatel: Jamie a Lyndon Cormack

„Naším cílem je vytvořit nadčasový produkt se smyslem pro detail.“ Těmito slovy vítá oficiální stránka značky Herschel své návštěvníky.

Značka Herschel vznikla v roce 2009. Za vznikem stojí bratři Jamie a Lyndon Cormackovi. Herschel je jméno malého kanadského městečka, kam na počátku 20. století ze Skotska emigroval Peter Alexander Cormack se svou manželkou – předci bratrů Cormackových.

Doplňky značky Herschel jsou v současnosti vyráběny ve 3 řadách:   Studio Collection, Kids Collection a Bad Hills Workshop Collection.

Studio Collection je ze všech kolekcí Herschel tím nejvýraznějším výrazem uměleckého ducha designérů značky Herschel. Spojení originality, designu a umění v nejryzejším slova smyslu s poctivou a kvalitní výrobou, to je Studio Collection.

Kids Collection nabízí své klasické produkty v menších velikostních variantách tak, aby skvěle seděly i těm nejmenším. V dětské kolekci jsou vždy originální barevné kombinace a vzory, které v jiných kolekcích nenajdete.

Vášeň pro experimentování a tvorbu nových věcí. Inovativní a progresivní design osvědčených produktů přivádí značce Herschel a řadě Bad Hills Workshop Collection velkou pozornost. V Bad Hills Workshop Collection mají své místo materiály, jako je například semiš a další.

Článek vytvořila: Tereza Zdvihalová. Zdroj obrázků: Oficiální FB Herschel

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!