Lele Bristol

Založeno: 2011

Země: Itálie

Zakladatel: Rachele Falcini

Luxusní italská móda s příběhem, to je Lele Bristol – umění být sami sebou.

Nápad talentované malířky Rachele Falcini z italské Florencie, přenést svá umělecká díla z plátna na bavlněná trička, dal vzniknout nové módní značce Lele Bristol, která se pyšní originálním ručně navrhovaným designem a vysokou kvalitou látek.

Lele Bristol se nejdříve zaměřila pouze na prodej klasických bílých triček s vlastním designem, teprve se stále stoupajícím zájmem, nejprve italských zákazníků, začala Rachele rozšiřovat portfolio produktů o další módní kousky.

O rok později tak Lele Bristol obléká svou klientelu do kompletního horního dílu, včetně doplňků jako jsou čepice, šátky, sluneční brýle, ale i náramky či kožené kabelky a peněženky.
V roce 2013 se značka dostává i za hranice kolébky módy, Itálie. Lele Bristol expanduje do Londýna, Paříže, ale i Barcelony a dostává se tak do povědomí mnoha zákazníků. Nejen díky tomu v témže roce Lele Bristol vítězí v soutěži Pitti Immagine, kde přes velkou konkurenci získává cenu Pitti Immagine Act 2013.

Od roku 2015 působí Lele Bristol i na českém módním trhu.

Značka Lele Bristol vyjadřuje nevšednost, originalitu a hlubší příběh, je za přijatelnou cenu a je tedy dostupná i širší veřejnosti.

Přestože značka Lele Bristol dnes ještě nepatří ke světoznámým jménům, že dříve či později se jí podaří přilákat větší počet zákazníků, kteří si potrpí na luxus, kvalitní materiály a nevšední umělecký design. Uvidíme, zda se Lele Bristol dostane na světová módní mola a zařadí se k dnes již významným značkám.

Autor: mlcakova@lelebristol.cz, Obrázky: www.lelebristol.cz

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!