Good Mood

Good Mood

Založeno:

Země: Slovensko

Zakladatel:

Život je příliš krátký na hledání ponožky do páru! To je gró značky Good Mood.​ U této značky totiž pár totožných ponožek nenajdete!

To, že veselé ponožky Good Mood jsou v páru každá jiná, není jen o hravosti nebo důvtipnosti designérů, kteří modely a jejich vzory tvoří na Slovensku. Není to jen proto, že by se značka chtěla lišit od ostatních, ale také proto, že ​symbol různých ponožek je spojen se dnem 21. března, Světovým dnem Downova syndromu​,​ který si svět připomíná tzv. “ponožkovou výzvou”.​ A proč se zrovna ponožky staly symbolem takového dne? Právě proto, že ​chromozom připomíná tvarem ponožku.

Lidé při “ponožkové výzvě” připomínají svou účast na sociálních sítích, kde dokazují, že i oni si vzali v tento den každou ponožku jinou, ať už od značky Good Mood nebo prostě jen své oblíbené z prádelníku.

Inspirující pro Good Mood bylo také to, že lidé s Downovým syndromem jsou sice jiní, ale vyjímeční, a právě to se stalo heslem značky -​ všichni jsme jiní, každý je vyjímečný. A jejich ponožky opravdu vyjímečné jsou.

Přesto, že je každá jiná, stylově k sobě ladí, ať už barvami nebo i tématy. Najdete tu zvířátka, květiny, nápoje i filmové postavičky, na své si přijdou sportovci, labužníci, elegáni i snílci​. Ponožkami Good Mood ukážete kdo jste, co milujete, co je vaší slabostí, vaším pravým já.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!