Goby

Goby

Založeno:

Země: Turecko

Zakladatel:

Goby je značkou lásky.​ Založena byla v Istanbulu a do výroby svých produktů vkládá řádnou dávku emocí a hlavně srdce, díky čemuž dojde na to, že se stane i vaší srdeční záležitostí. Soustředí se na boty pro ženy i děti,​ v jejím repertoáru ale najdete i kabelky a tašky, a to nejen na českém, ale i světovém módním trhu.

Hlavní roli u značky Goby hraje design a styl ​obuvi, která nesmí zapadat v davu, ale naopak, upoutat na první pohled. Boty jsou vyráběny z pravé i syntetické kůže, a to od balerín, přes espadrilky, tenisky, slip-on, pantofle, až po boty na podpatku nebo tzv. “oxfordky”.

Na každém modelu najdete ​umělecké kresby, speciálně tištěné či malované,​ mezi nimiž si vyberou rebelky, romantičky, cestovatelky, milovnice fauny i flory, decentní elegance i rozverné neokoukanosti.​Každý pár bot je jedinečný,​ a přesto cenově dostupný. ​U značky Goby ale rozhodně není přijatelná cena na úkor kvality. Ta vás oslní stejně jako vzhled.

Goby nepodléhají módním trendům, ale vytváří si vlastní. Designéři neustále vymýšlejí nové motivy a vzory, které by získaly pozornost i srdce zákaznic, kterých je stále více a více. Budete i Vy jedna z nich?

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!