DOCA

DOCA

Založeno: 1989

Země: Řecko

Zakladatel:

Tagy:

Jedinečná značka ze sluncem zalitého Řecka nese název Doca a je nevšední, atraktivní a inspirující stejně jako její domovská země.

Byla založena v roce 1989 a je tedy prozatím mladicí v módním světě. Její stáří ale neurčuje věkovou hranici žen, kteří ji milují a nosí. Přestože si ráda pohrává s mladistvou nerozvážností a nápaditými detaily, které nelze přehlédnout, je určena všem moderním ženám, které rády projevují svou vášeň pro módu a originalitu během každého všedního dne.

Jedná se nejen o stylovou a osobitou módu, Doca je také cenově dostupná, což uspokojuje touhy všech žen, které rády doplňují svůj vzhled nejžhavějšími módními trendy.

Každý půlrok prezentuje tým značky své návrhářské umění, a i když Doca prorazila do světa především s kabelkami nejrůznějších tvarů, barev, stylů a nápaditých detailů, představují nejen je, ale i mnoho dalších módních doplňků, jako jsou pásky, šátky, klobouky či úchvatné šperky.

Opomenout nelze ani oblečení, které je kvalitní, pohodlné a okouzující s každou sezónou více a více – tedy láskou pro každou, která jej oblékne. Jednoduchý, snadno kombinovatelný design, příjemné materiály a lichotivé střihy v decentních barvách, však vždy s originálním pojetím či detaily.

Tak se nebojte odlišit a vybavte svůj šatník v řeckém stylu se značkou Doca, pro kterou móda není jen o ceně, ale hlavně o vášni.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!