Bertoni

Založeno: 1972

Země: Dánsko

Zakladatel: Palle Bertoni

Tagy: , ,

Firma Bertoni byla založena v dánském Aarhusu Pallem Brecklingem v roce 1972 jako společnost na výrobu a prodej kalhot s názvem 3B. Díky velkému úspěchu se Palle Breckling rozhodl rozšířit své podnikání o moderní a fit obleky. Společnost rozvíjela další a další výrobní linky, což mělo za následek vznik módní značky Bertoni.

V současné době značka se sídlem ve městě Béder poblíž Aarhusu navrhuje mimo obleků módní oblečení od kabátů, obleků, košil, pleteného zboží, dresů a kožených bund až po boty a doplňky. Vše ve velmi originálním a nezaměnitelném stylu a vysokém komfortu v jakékoliv situaci. Po celou dobu své existence si Bertoni zakládá na luxusním a příjemném oblečení, které není jen módou, ale i životním stylem.

I Přes italské jméno se Bertoni prezentuje jako značka, která si zakládá na výrobě kvalitního módního oblečení s čistým a ostrým skandinávským výrazem.

Firma má dlouholetou tradici výroby obleků, které jsou jejich hlavním produktem. Hrdě šijí dlouhotrvající obleky – od méně formálních sportovních sak až po obleky pro nejváženější společenské údálosti.

V průběhu let se značce Bertoni úspěšně podařilo vyvinout vlastní fit obleky, které můžeme charakterizovat jako mladé a pohodlné, podléhající vždy aktuálním mezinárodními trendům.

TIP: Nevíte, jak správně nosit oblek? Přečtěte si článek na FashionMagazin.cz Jak nosit oblek. Přečtěte si i článek na blogu Milana Poláka: Jak nosit sako a oblek. 10 jednoduchých základů a už nikdy nebudete v obleku vypadat jako buran :-).

Základní hodnotou značky Bertoni je vytvářet oblečení prvotřídní kvality, které ovšem stále ještě spadá do atraktivní cenové hladiny.

Bertoni každý rok představuje 4 kolekce ve 3 různých divizích – White, Bertoni a Noble Fade. Každá značka má svůj osobitý příběh. Jedno mají ale společné. Jedná se o oblečení, které perfektně doplňuje šatník, dá se snadno kombinovat a má dlouhou životnost, styl a kvalitu.

Článek vytvořila: Tereza Zdvihalová. Zdroj obrázků: Oficiální FB Bertoni, Stiften.dk

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!