XPOOOS

Xpooos logo

Založeno: 2014

Země:

Zakladatel:

Mládě ve světě módy je značka ​XPOOOS​, ​podnikající své první krůčky v roce 2014. ​Značka vyznávající ​umění ponožek!

Ponožky tvořené srdcem jsou ​z vysoce kvalitních materiálů​, vhodné pro každodenní pohodlné nošení a jejich dogmou je nepřekonatelný neokoukaný design. Návrháři značky si meze nekladou a jejich inspirace přichází prakticky z každého koutu světa.

Výsledkem pak jsou ​avantgardní ponožky, které jsou stejně originální, důvtipné a nezávislé, stejně jako ti, kteří je hrdě nosí.

Romantické květiny, roztomilá zvířátka, hravá víčka od lahví nebo divoké vlny oceánu najdete na Xpooos ponožkách, které vždy září všemi barevnými kombinacemi, vzory či neokoukanými motivy tak, aby si každý našel ty své, dle svého stylu života a svého vkusu.

Značka pochopitelně myslí i na milovníky ponožek, kteří ale nejsou příznivci bláznivých designů. Nabízí tedy i jednobarevné či jinak decentní provedení.

Vybírat mohou muži i ženy, ​ideálně páry, které si oblíbili stejné módní kousky. Ponožky XPOOOS jsou totiž ke koupi v unisex velikostech.

Zamilujete si i fakt, že vám v XPOOOS bude díky zvolenému materiálu příjemně, pohodlně, nohy se zahřejí, ale nezapotí, a tak​každý krok v Xpooos bude senzační, stejně jako ony samy.

 

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!