Deers

Deers logo

Založeno: 2009

Země: Česko

Zakladatel: Kamila Písaříková

Tagy:

To jsem z toho jelen! Jelínek jako módní doplněk – může se to zdát neuvěřitelné, ale je to tak, od roku 2009 se nám představují Deers – jelenní rodinka v neodolatelných designech, která vás zaujmou na první pohled.

Značka vznikla díky ​Kamile Písaříkové, ​prakticky již v roce 2005, kdy zafungovala náhoda a ona vytvořila originální PF ve spolupráci s produkční agenturou. Během dalších 4 let se ale vypracovali na pozici luxusního módního doplňku, kterému nechybí špetka hravosti a důvtipu.

Každý JELEN je originál, má své jméno a je precizně ručně zpracováván​a doplňován detailními komponenty nejen z Čech, ale i z celého světa. Mohou to výt například kamínky Swarovski nebo Preciosa Components.

Stádečka jelenů Deers j​sou neustále rozšiřována o nové designy a v roce 2017 k nim dokonce přibyla i jemná elegantní ​LAŇ​. Ta má nejen poselství krásného doplňování outfitu nositelky, ale také pomáhá potřebným. Zakoupením Laně Deers totiž podporujete Nadaci Krása Pomoc Taťány Kuchařové, projekt Doma bez Obav.

Sá​hnout můžete po tradičních a velmi oblíbených brožích, náhrdelnících nebo čelenkách. Nechybí ale ani náramky nebo sponky.

Svého Deers mají i české sportovkyně Bára Špotáková, Petra Kvitová nebo Štěpánka Hilgertová, které jej představili na olympiádě v Londýně.

A co vy? Už také máte svého jelena? 🙂

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!