BUTTER KINGS

Butter Kings logo

Založeno: 2015

Země: Česko

Zakladatel:

Roztomilosti, nápadům a důvtipu se meze nekladou. ​To platí i v případě mladé značky s názvem ​Butter Kings,​ které vdechla život parta nadšenců milujících originalitu a design, a to v roce ​2015.​ Kreativní tým měl jasný úmysl – ​oživit trh s módními doplňky do domácnosti!

Věci, které jsou potřebné a denně používané by měly být také hezké, veselé a neokoukané. ​A tak se ze všedních domácností rázem stávají nevšední domovy ​plné nepřehlédnutelných barev a vtipných motivů, které vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Značka Butter Kings ​nabízí tisíce věcí, od ložního povlečení, přes dekorativní polštářky, koberce, hrnečky, koše na prádlo, tašky na hračky, nástěnné obrázky nebo části nábytku. To vše s roztomilými králíčky, rozkošnými pejsky, trendy plameňáky, decentními nebo i romantickými motivy.

A protože nejde jen o krásu, ale také o kvalitu, jde vždy o pečlivě vybírané kvalitní materiály a důslednost při další tvorbě. Produkty jsou navíc ​vyráběné u nás, v České republice, ​takže pokud nejste příznivcem dovozů z Číny a podobně, tato značka vás jistě nadchne.

Butter Kings zkrátka tvoří s láskou, a tak si jistě brzy získá i vaše srdce.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!