HAPPY PLUGS

Logo Happy Plugs

Založeno: 2011

Země: Švédsko

Zakladatel: Andreas Vuralem

Tagy:

Lifestylová značka Happy Plugs je ještě dítětem ve světě módy, rozhodně ale velmi úspěšným. Zrodila se ve Švédku v roce 2011 pod rukama Andrease Vuralema, jehož idea byla jednoznačná – spojit funkčnost se stylem a vytvořit sluchátka, která se stanou módním doplňkem pro každého milovníka hudby.

Dnes jsou Happy Plugs známé po celém světě, v 5000 obchodech v 56 zemích.

Vtipné minimalistické balení, široká škála pastelových barev, metalických odstínů i vzorovaných motivů, to vše nabízí v kombinaci s perfektní kvalitou. Designeři neustále sledují aktuální módní trendy a přizpůsobují jim i Happy Plugs.

Sluchátka se vyrábějí v modelu in-ear saint a modelu earbud, který má v sobě zabudovaný také mikrofon s ovladačem pro snadné přijímání hovorů a ovládání hlasitosti hudby.Nezapomíná se ani na sportovně aktivní zákazníky, pro něž jsou v nabídce sluchátka určená právě ke sportování a cvičení, jsou odolná proti vodě i pocení, a též obsahují mikrofon s ovladačem.

V roce 2004 společnost navíc představila exkluzivní sadu nabíjecích i datových kabelů Delux.

ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě, ale nechybějí ani v klasických pastelových odstínech, které jsou pro značku typičtější.

To, že jsou Happy Plugs na špičce módních žebříčků dokazuje i nominace na prestižní módní ocenění Guldknappen Accessory ve Švédsku.

Značka Happy Plugs zkrátka moc dobře ví, jak a čím si získat zákazníka.

Oživte i Vy váš telefon i outfit! Která sluchátka budou ty Vaše? Na nabídku se můžete podívat i na www.different.cz.

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!