Victoria’s Secret

victorias-secret-logo

Založeno: 1977

Země: USA

Zakladatel: Roy Raymond

Tagy: , , ,

Když se američan Roy Raymond v roce 1977 rozhodl, že otevře luxusní obchod se spodním prádlem, zřejmě netušil, že jeho „dítě“ Victoria’s Secret se stane legendou v módním průmyslu.

Nápad, že dokáže všem, a hlavně mužům, že nakupování prádla pro svou partnerku nemusí být nepříjemnou záležitostí, ba naopak, mu vnukly vlastní zkušenosti. Jeho první obchod mu během jednoho roku vynesl 500 000 dolarů a tak začal ihned otevírat další pobočky.

Po 5 letech firmu Victorias Secret prodal. Firmu se šesti pobočkami a pravidelně vydávaným katalogem o 42 stranách. Kupcem se stala společnosti The Limited, která značku vlastní dodnes.

Tato značka je předním výrobcem luxusního a smyslného spodního prádla. V posledních letech se ale věnuje i výrobě plavek, parfémů, slunečních brýlí, bot a oblečení.

Produkty z dílny Victoria’s Secret jsou ceněny nejen pro svou originalitu, ale i pro vysokou kvalitu.

Victoria´s Secret se dostala se do podvědomí také díky svým obrovským přehlídkám a světovým modelkám, které ji reprezentují. Mezi tzv. ,,Angels“ patří například Naomi Campbell, Heidi Klum, Miranda Kerr, Tyra Banks a mnoho dalších.

Kousky z dílny Victoria´s Secret nepochybně zdůrazňují ženskou krásu a v mužských očích proměňují každou ženu v neodolatelnou.

Článek vytvořila: Kateřina Kočandrlová. Zdroj obrázků: Google.com, Victoria Secret official page

Líbí se vám tato značka? Dejte jí Like!